החזון של 'טף לטף'

את בית טף לטף הקמנו בשנת 1996 ביישוב "קרית ספר" שהיה אז ממש בחיתוליו, המקום המתפתח ובשורת הדיור המוזל הביאו למקום מאות משפחות צעירות שהעלו את הצורך לפתיחת מסגרות חינוך הולמות לכלל הגילאים וגם למספר ילדי חינוך מיוחד שהתקשו מאוד לקבל טיפול מספק יום יומי המותאם להם מחוץ ליישוב, בהיעדר כביש גישה מסודר ותחבורה למקום.

בעידודם ובברכתם של גדולי הדור ובתרומה ראשונית קטנה החלטנו – אני  ובעלי ר' דוד שרייבר  זצ"ל, לקחת על עצמינו את המשימה ולפתוח את היחידה הראשונה להתפתחות הילד שהעסיקה רופאה, פסיכולוגית ומרפאה בעיסוק – שלישיית העובדים המסורים טיפלה במספר ילדים קטן שהלך וגדל בהתמדה ועימם גדל הצורך ביחידות נוספות לגילאים בוגרים יותר ומתן מענה למגוון בעיות תפקודיות,  ונוירולוגיות, רגשיות וחברתיות שעלו מהשטח, וכך, אט אט הקמנו כיתות מעון וגן, בית ספר, מסגרות לילדי תקשורת (ASD) ומסגרות מותאמות לפי רמות תפקוד- כל צורך שצף מהשטח קיבל את המענה המקצועי המדויק שלו.

גדלנו יחד עם היישוב הקטן שהלך וצמח לעיר גדולה ושוקקת חיים והבית הקטן של "טף לטף" הפך גם הוא למעצמה גדולה ומתקדמת אשר מעסיקה כיום כ350 אנשי צוות מהשורה הראשונה, עם הציוד הטכנולוגי המתקדם בעולם ועם מענה נרחב וסל שירותים מושלם לכל בעיה מכל סוג. תחת ידינו מטופלים כ1500 ילדים ובוגרים בשנה, חלקם השתלבו במסגרות רגילות ולמדו לתפקד באופן עצמאי. ובכל יום מחדש אנו מתרגשים מחדש ללוות את הילדים המתוקים שהגיעו אלינו כתינוקות זעירים ועברו ממסגרת למסגרת בבית טף לטף, עם הוריהם שהכרנו כזוגות נבוכים וחסרי אונים והיום הם מאושרים להביט בילדם המתקדם ולחוש שהם מעניקים לו בית חם להתפתח ולגדול בהתאם לצרכיו הספציפיים ובדרכו המיוחדת. אנחנו כולנו משפחה אחת תומכת ונתמכת, גדלה ומתפתחת.

החזון שלנו שמלווה אותנו מהימים הראשונים בדירת החדר הקטנה ברחוב אבני נזר בקרית ספר, ועד היום – כשאנו מתפעלים 3 מבנים  בני  4 קומות עם 35 כיתות- הוא לקדם כל ילד במקצועיות ובכלים המתקדמים ביותר, לתת את הכל ולעשות הכל עד המקסימום האפשרי ולא טיפה אחת פחות.

יחד איתכם, נוכל להמשיך לגדול ולהתפתח ולתת את המענה המקצועי והמתקדם ביותר לילדים המיוחדים הפורחים אצלינו בחממה החמימה של בית טף לטף.

מזמינה אתכם לסייר באתר, לחוות ולראות מקרוב את הפעילות הייחודית ולהיות שותף לטף.

 

החזון שלנו שמלווה אותנו - הוא לקדם כל ילד במקצועיות ובכלים המתקדמים ביותר, לתת את הכל ולעשות הכל עד המקסימום האפשרי ולא טיפה אחת פחות.

תרצה שרייבר יוזמת ומנהלת המקום, מדריכת קבוצות ומנחה משפחתית עם ניסיון חינוכי רב שנים
עובדים ומטפלים עם נשמה
טיפולים פרא רפואיים
תלמידים מיוחדים
שנות עשייה מבורכת
גלילה למעלה