גני ילדים

ילדים עם עיכוב התפתחותי, שפתי או תקשורתי ממודיעין עילית וערי המרכז, לצד פעוטות ששוקמו במסגרת המעונות השיקומיים של טף לטף מופנים לטיפול וקידום מקצועי במסגרת החמימה של הגנים הטיפוליים לגילאי 3-6 שנים.

 

בטף לטף 12 כיתות גן ברמות שונות המותאמות לטיפול ממוקד וספציפי מותאם לקשיים השונים כל כל ילד:

 

כיתת מש"ה  – בכיתה זו לכל ילד מוצמדת מטפלת אישית ומסורה עם ציוד מותאם לקידומו ולצרכיו. הילדים בכיתה זו סובלים ממוגבלויות ומבעיות בריאותיות נוספות אשר גורמות לילדים להזדקק לסיוע צמוד הדורש טיפול צמוד. באמצעות העבודה הנפלאה של הצוותים, הציוד הטכנולוגי היקר והמותאם והמון לב ונשמה, אנו זוכים לראות התקדמויות יפות ומשמעותיות גם במצבים קשים אלו.

 

כיתת מש"ה בינוני מורכב – ילדים עם מוגבלות התפתחותית זקוקים לטיפול רב תחומי משולב, מוצאים את מקומם בכיתה זו המעניקה להם את כל הטיפול והשיקום הנדרש תחת קורת גג מאוחדת ומותאמת אליהם, ויחד מקדמים ורואים תוצאות.

  

כיתות תקשורת- לילדים המאובחנים עם ASD  צרכים ייחודיים משלהם, השונים מהותית מצרכים של ילדים עם מוגבלות או תסמונת דאון, במיוחד עבור ילדים אלו הוקמו כיתות ייעודיות בחלוקה לרמות שונות. כאן מושם דגש על טיפול מתקדם בקשיי התקשורת, הקניית כשורי חיים בסיסיים בדרך להפוך אותם לכמה שיותר עצמאיים ולשיפור באיכות החיים.

 

כיתות עיכוב התפתחותי – לילדים עם איחור שפתי או עיכוב התפתחותי מונגשת עבודה מקצועית בכיתות מכוונת מטרה מדוייקת לכל ילד, בנסיון להדביק את הפער ההתפתחותי משכבת הגיל, לפתח ולקדם וב"ה עשרות ילדים ממסגרות אלו הצליחו להשתלב בהצלחה במסגרת בני גילם.

 

צוות הגנים הם כמלאכים העומדים על גבו של כל ילד ואומרים לו "גדל!", הצוות מונה גננות חינוך מיוחד, סייעות טיפוליות, צוות פארא רפואי מקצועי מורה תומכת ראיה מטעם משה"ח, רופא התפתחותי, פסיכולוגית, עובדות סוציאליות, אחיות ורופאים יועצים מהשורה הראשונה, מרפאות בעיסוק, מטפלות רגשיות ועוד. הצוות עובר הכשרות מקצועיות ע"י צוות מנחים בכיר, וכולם יחד מפריחים ומגדלים בחום ואהבה את השתילים הכי מיוחדים בגנינו החמים.

  

מעונות יום שיקומיים

גני ילדים

בית הספר מעלות דוד

צהרונים ומועדוניות

החזון שלנו שמלווה אותנו - הוא לקדם כל ילד במקצועיות ובכלים המתקדמים ביותר, לתת את הכל ולעשות הכל עד המקסימום האפשרי ולא טיפה אחת פחות.

תרצה שרייבר יוזמת ומנהלת המקום, מדריכת קבוצות ומנחה משפחתית עם ניסיון חינוכי רב שנים
עובדים ומטפלים עם נשמה
טיפולים פרא רפואיים
תלמידים מיוחדים
שנות עשייה מבורכת
גלילה למעלה