מי אנחנו

נעים להכיר

מזל טוב, תינוק,

שמחה, התרגשות, תקוות ו..חשש

מהרגע שהתינוק שלכם זקוק לצרכים מיוחדים ולסביבה מקצועית כדי להתפתח בית "טף לטף" נכנס לתמונה,

בית טף לטף אשר הוקם במודיעין עילית לפני קרוב לשלושים שנה מספק מענה רב תחומי לכל ילד בעל צרכים מיוחדים. במבנים הפעילים של "טף לטף" מעניקים להם את סל הטיפולים האישי בשלמות: שירותים פרא רפואיים, שיקומיים וחינוכיים באופן מקצועי ומיומן תוך השתלמויות הצוות בדרכי הטיפול המודרניות.

 

מה שמייחד את בית טף לטף היא העובדה כי הוא מציע את מסגרת השירותים הנדרשים לילד המיוחד במלואה תחת קורת גג אחת; החל מה"יחידה להתפתחות הילד" הפועלת בחסות קופות החולים ומטעם משרד הבריאות. המסגרות השיקומיות הפועלות מטעם משרד החינוך ומשרד הרווחה ומעניקות סדר יום המקדם מבחינה התפתחותית, רגשית, תקשורתית וחברתית, ומחולקות לפי קבוצות גיל ורמות תפקוד. כולל מערך תמיכה למשפחה המעניק ייעוץ לווי ותמיכה מקצועיים. גם נושא הבירוקרטיה והטופסולוגיה הופכים להיות פשוטים ונגישים יותר כשהכל נעשה תחת קורת גג אחת.

הגישה ב"טף לטף" מצדיעה לטיפול מותאם אישית; מה שמתאפשר באמצעות היכרות הילד מהיותו תינוק ולווי ההתפתחות עד לגיל ההתבגרות, מה שמעניק סביבה תומכת ובטוחה.

"טף לטף" חותרת בעוז במטרה למקסם את יכולותיו הקוגניטיביות והרגשיות של הילד וללוותו ליעד הגבוה ביותר לו הוא מסוגל.

 

אודותינו בקצרה

ילד המאובחן בעיכוב התפתחותי או בצרכים מיוחדים זקוק ללא ספק לטיפול שוטף ולסביבה מקצועית. "בית טף לטף" אשר הוקם במודיעין עילית לפני למעלה מעשור פועל כל העת כדי לספק את המענה הרב-תחומי לכל הילדים בעלי הצרכים המיוחדים בגילאי 0-9 המתגוררים באזור. במבנים רחבי הידיים של "טף לטף", הם מקבלים שירותים פרא רפואיים ואף שירותים שיקומיים וחינוכיים באופן מקצועי ביותר

צור קשר

פרטי התקשרות

סמטת אחיעזר 1, קרית ספר 71919

 טל:08-9741163

פקס: 08-741833

 

דואר אלקטרוני:

taflataf@taflataf.org

בקרו בדף הפייסבוק שלנו